Copii

Descarca acest program in format PDF
Vineri, 11 iunie
Eveniment Autor Ora Loc
Jocuri pe "sfori" (Punte Indiana, Sistem TSA, Concurs orientare) Asociatia 37 si Academia de Munte 10:00 - 18:00 In parcul Gradina Icoanei
Strada povestilor cu animale - lectura povesti Fundatia Calea Victoriei 16.00 - 18.00 Stand FCV
Atelier de accesorii (traiste eco) Fundatia Calea Victoriei 16.00 - 20.00 Stand FCV
Concurs de ghicitori pentru copii Fundatia Calea Victoriei 18.00 - 19.00 Stand FCV
Mingea Frige, Statuile, Inghetata (si altele) Jocul de miscare 18:00 In parcul Gradina Icoanei
Sambata, 12 iunie
Eveniment Autor Ora Loc
Jocuri pe "sfori" (Punte Indiana, Sistem TSA, Concurs orientare) Asociatia 37 si Academia de Munte 10:00 - 18:00 In parcul Gradina Icoanei
Joc de atentie, Ratele si Vanatorii plus jocuri surpriza Jocul de miscare 10:00 In parcul Gradina Icoanei
Atelierele de povesti Alizee - atelier cu marionete Alina Darian 11:00 - 13:00 In fata la OAR
Strada povestilor cu flori si copaci - lectura povesti Fundatia Calea Victoriei 11.00 - 14.00 Stand FCV
Workshop Clubul Ilustratorilor Patricia Suliman, Cristiana Radu, Hateganu Bianca,
Suzan Suliman, Andreea Constantin
13:30 - 15:30 In fata la OAR
Atelier de desen si colaj pentru copii Maria Petreanu 13.00 - 20.00 Stand FCV
Concurs de ghicitori pentru copii Fundatia Calea Victoriei 14.00 - 16.00 Stand FCV
Atelier de istoria artei pentru copii Oana Marinache 16:00 - 18:00 In fata la OAR
Atelier de accesorii (traiste eco) Fundatia Calea Victoriei 16.00 - 18.00 Stand FCV
Colturile colorate, Castel Jocul de miscare 18:00 In parcul Gradina Icoanei
Duminica, 13 iunie
Eveniment Autor Ora Loc
Jocuri pe "sfori" (Punte Indiana, Sistem TSA, Concurs orientare) Asociatia 37 si Academia de Munte 10:00 - 18:00 In parcul Gradina Icoanei
Stafeta, Sotron, Floare Deschide-te Jocul de miscare 10:00 In parcul Gradina Icoanei
Atelierele de povesti Alizee - atelier culinar pentru cei mici Alina Darian 11:00 - 13:00 Gradina Verona
Strada povestilor cu flori si copaci - lectura povesti Fundatia Calea Victoriei 11.00 - 14.00 Stand FCV
Workshop Clubul Ilustratorilor Patricia Suliman, Cristiana Radu, Hateganu Bianca,
Suzan Suliman, Andreea Constantin
13:30 - 16:00 In fata la OAR
Atelier de desen si colaj pentru copii Maria Petreanu 13.00 - 20.00 Stand FCV
Atelier de istoria artei pentru copii Oana Marinache 16:00 - 18:00 In fata la OAR
Felt it out! Irina Oancea 16:00 - 18:00 In fata la OAR
Ateliere de reciclare hainute pentru copii si cu ateliere de pictura pe tricouri Kihi Kiha 12:00 - 20:00 In fata la OAR
Ateliere de modelare in lut si pictura pe lut 12:00 - 20:00 In fata la OAR
Obiecte frumoase pentru copii mici si mari In fata la OAR